Jarní mezinárodní sraz adoptovaných chrtů i nechrtů - kříženců a voříšků! Rekreační areál NESMĚŘ

Zveme Vás na 14. Jarní mezinárodní sraz chrtů v reakreačním areálu NESMĚŘ u Velkého Meziříčí. Zváni jsou nejen adoptovaní greyhoundi, ale pejskové všech velkých a středních plemen. Přijeďte se podívat a prožít čtyři dny se svými miláčky. Těší se na vás příjemné prostředí chatového areálu a nádherná příroda okolí Velkého Meziříčí

Celá akce proběhne ve dnech 20 - 22. května 2022 !

Na nedočkavce jsme připraveni již 19. května odpoledne.

Toto setkání je podmíněno podmínkami a doporučeními na základě opatření vydaných vládou České republiky z důvodu zabránění šíření nebezpečného koronaviru. Proto, prosím, dbejte našich zákazů, příkazů, doporučení a proseb, abychom i toto 14. Velké jarní setkání prožili ve spokojenosti, radosti, veselí a lásce.

CESTA

Změna je život a život nás baví. Abyste to neměli hned v počátku tak lehké. Vypisujeme na začátek celého Velkého jarního setkání TAJNÝ ZÁVOD!
Úkolem Tajného závodu je správné nastavení navigace nebo dodržení cesty podle psaného itineráře.
Odměnou Vám bude kvalitnější ubytování a spokojené EGO, že jste to dokázali.
Protože v sobotu proběhla neohlášená návštěvy pořadatelek VÝSTAVY v areálu Jiskra, kde zjistili vážné nedostatky, změnili jsme operativně místo konání Velkého setkání. Jde o rekreační zařízení, vzdálené asi jen 35km od areálu Jiskry, kde se měl původně konat.
Držte se tedy našich rad:
Nastavete si na své NAVIGACE:
Rekreační středisko Nesměř
GPS Loc:
49°18'32.6"N, 16°1'52.583"E

nebo
49.3090556N, 16.0312731E
které se nachází 5 km jihovýchodně od Velkého Meziříčí, v romantickém zalesněném údolí řeky Oslavy. Velké Meziříčí je dostupné z železniční trati Brno – Havlíčkův Brod. Areál střediska a jeho okolí je tak ideální prostředí pro ty, kteří chtějí uspořádat pobyt v přírodě a současně se příliš nevzdálit "civilizaci".

Pokud nemáte NAVIGACI dodržujte psaný ITINERÁŘ:
Z dálnice D1 sjeďte na sjezdu 146 směrem na Velké Meziříčí. Ulicí Karlov vjeďte do Velkého Meziříčí a na malém kruhovém objezdu odbočte doleva směrem na TASOV - druhý sjezd. 

Ulicí Františkov opusťte Velké Meziříčí po podjetí železniční tratě (cedule konec Velké Meziříčí) odbočte cca po200m doprava přes most a hned za mostem doleva po proudu řeky Oslava.
Po velmi úzké silničce pokračujte asi 2,5km. Potom odbočte vlevo podle ukazatele NESMĚŘ.
Znovu přejedete přes most nad Oslavou a pokračujete asi 1km po užší silničce s nekvalitnějším povrchem a jste tady

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvou budovách a čtyř lůžkových chatkách

Cena lůžka je odstupňována dle délky pobytu. Za jednu noc včetně snídaně na švédských stolech zaplatíte 450Kč/dítě 360Kč!
Pokud budete spát všechny tři noci - snižuje se nocležné včetně snídaní na 3x 400Kč / dítě 3x 320Kč.
Je to dáno poplatkem za lůžkoviny!
Stravování - POZOR změna jídelníčku vyhrazena !!

K dispozici nám budou prostory restaurace a haly. Po dohodě jsme se rozhodli pro jídla uvedená v JÍDELNÍČKU, která si předem objednáte v přihlášce, kterou Vám na požádání zašleme, nebo je k dispozici ke stažení níže na těchto stránkách či v diskusním fóru.

Snídaně: 70,-Kč za osobu (snídaně formou snídaňového bufetu) 
Snídaně jsou pro ubytované povinné - cena je vložená do ceny ubytování. 
Hlavní jídlo oběd: 120,-Kč + polévka 20.-Kč = 140.-Kč 
Hlavní jídlo večeře: 120.-Kč 
Děti do 14 let - ubytování: 360.- resp. 320,-Kč za dítě a noc včetně snídaně
snídaně: 42.-Kč 
hlavní jídlo oběd: 72.- + polévka 12.- = 84.-Kč 
hlavní jídlo večeře: 72.- Kč

JÍDELNÍČEK  KE STAŽENÍ - ceny musely být malinko navýšené!

Ke všem jídlům jsou alternace zdravé výživy a vegetarian
Soutěže a hry

V průběhu setkání se zájemci účastní různých her a soutěží, v pátek předpokládáme procházky po okolí a v sobotu bude uspořádána tradiční Velká mezinárodní výstava adoptovaných chrtů i nechrtů, na kterou Vás srdečně zveme. Kategorie: Greyhound, Galgo, Podenco, Lurcher, kříženec a voříšek (do kategorií kříženec a voříšek se přihlašuje až v místě konání) Pro velký úspěch bude i letos vyhlášena kategorie Pes sympatie a Dítě a pes. Přihlašte se a zažijte atmosféru skutečné mezinárodní výstavy psů! K dispozici nám budou prostory areélu a naší samoobslužné restaurace. Níže si stáhněte PROPOZICE VÝSTAVY, vyplňte a odešlete ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU přímo pořadateli výstavy!Posezení a diskuse

K dispozici nám budou prostory restaurace, kde budou probíhat zajímavé diskuse -  posezení se zajímavými lidmi..
HOSTÉ: Michal Babka z Dokonalé lásky, Petra Zelingerová, Renata Mildner a mnoho dalších...Večerní Gala show

K dispozici nám budou prostory restaurace, haly a v případě přízně počasí i okolí.... Tady se můžete těšit na vyhlášení výsledků "ceny sympatie", soutěží a her. V sobotu večer zde bude nejdříve diskotéka pro mladé psy a štěňata, následný tanečný večer pro dospělé psy a veterány všech zúčastněných pejsků. Venčení a pohyb psů

K dispozici nám bude lokalita arealu - ZDE vždy pohyb psa pouze na vodítku! Parkování a pobyt psů

K dispozici nám budou prostory parkoviště na přilehlých pozemcích hotelu. Parkování automobilů a pobyt psů je pro všechny účastníky ZDARMA.....Veterinární dohled a pohotovost

K dispozici nám budou budou veti veterinární ordinace MVDr. SEDMÍK. , Svět zvířat, Novosady 607/103 594 01 Velké Meziříčí

tel: +420 736 540 394, +420 566 523 575

E-mail: sedmik@veterinavm.cz

kteří budou bdít nad zdravotním stavem našich pejsků po celou dobu srazu...

menu