Zachránění z množíren

Pejskové zachránění z českých "MNOŽÍREN"
Kromě záchrany pejsků plemen chrtů jsme se zaměřili i na pomoc týraným pejskům a likvidaci českých "množíren"
11. 2. 2022
PUDL GANG

Dnes jsem na žádost pana starosty zajel do jedné obce, abychom tam pomohli malým pudlíkům, jejichž majitelka skončila v nemocnici.Pokud máme síly a místo, rádi pomůžeme, ale bez Vás bychom to nedokázali.Moc Děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete a pomáháte.

Zjistit více
11. 2. 2022
GREMLINS Moravia GANG

Představujeme Gremlins Moravia GANG.Převzali jsme 15 feneček a pět pejsků do péče a teď se socializují a připravují k adopci do svých nových trvalých spokojených domovů.A díky Vám své nové domovy našli.Moc děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete a pomáháte!

Zjistit více
11. 2. 2022
Tři voříšky pro popelku

Byli jsme upozorněni, že nedaleko hledá domov čtyřměsíční štěně. A protože šlo o křížence Barzoje, obrátili jsme se na organizaci Barzoj v nouzi, která okamžitě zakročila. Jenže zjistila, že kromě štěněte hledají nový domov i jeho rodiče a několik kříženců. A tak zase povolala na pomoc ona násJejich panička musela odjet na delší dobu do […]

Zjistit více
11. 2. 2022
WEST GANG množírna

V pátek před cestou na letiště jsme si udělali ještě jeden výlet do Prahy.Převzali jsme šest feňulek a jednoho pejska West Highland White Terrier.Postaráme se o ně a pokusíme se jim zajistit nové spokojené domovy.Vítejte v naší velké rodině Dočasných domovů.

Zjistit více
11. 2. 2022
OUR YORK GANG množírna

OUR YORK GANG množírna byla v Mnichově Hradišti na Moravě.Cesta dlouhá, ale stála za to... Přijelo k nám 22 yorků - 13chlapců a 9 děvčat.Moc děkujeme Vám všem, kteří nás podporujete a pomáháte!

Zjistit více
11. 2. 2022
VALDORF množírna

Zasahovali jsme i na Domažlicku v obci Valdorf, kde si vybudovala svojí "množírnu" jedna čechošvýcarka....Dnes jsme vyjeli na prosbu nejmenované skupiny dobrovolníků na pomoc při likvidaci dlouholeté množírny. Předcházela tomu dohoda na postupu a v součinnosti s KVS Plzeň a Domažlice a Odboru Životního prostředí v Horšovském Týně. Po našem odjezdu zde nezbyl ani jeden […]

Zjistit více
11. 2. 2022
Ostrava chiuaua

Zachránili jsme čivavy z ostravké "množírny" V noci 1.9.2017 z pátku na sobotu k nám do péče Dočasných domovů přijela nová parta.Jsou to čivavy z Ostravy, které po odblešení, odčervení, očkování, čipování a kastraci našly i díky Vám spokojené trvalé domovy.Podívejte se, co je to za drobečky.Moc děkujeme Vám všem, kteří nám pomáháte!

Zjistit více
11. 2. 2022
KAMENICE NAD LIPOU

Bylo to šílené, když jsme přijeli na místo, kde se nekontrolovaně v rodinném domě množilo 212 pejsků..Pomohli jsme a převzali do péče 22 pejsků. Odblešit, odčervit, vykoupat, ostříhat, očkovat, očipovat a vykastrovat...Pejskové v zoufalém stavu nemocní a handicepovaní, psychicky zlomení.Konec dobrý, všechno dobré - našli své nové spokojené domovy...Bez Vás by to nešlo.Moc DĚKUJEME Vám […]

Zjistit více
menu